Hannah Gardiner’ı Kim Öldürdü? (Dedektif Adam Fawley 2)- Cara Hunter

Hannah Gardiner'i Kim Öldürdü
Hannah Gardiner’i Kim Öldürdü?

Seri: Dedektif Adam Fawley Serisi 2
Yayınevi: Olimpos Yayınları
Çevirmen: Merve Özcan
Yayın Tarihi: 15.03.2023
ISBN: 9786256411241
Sayfa Sayısı: 384
Cilt Tipi: Karton Kapak

Bodrum katta ölmek üzere olan bir kadın ve bir çocuk bulunduğunda kimlikleri belirlenemez: kadın konuşamıyordur, profillerine uyan bir kayıp ilanı yoktur ve evin sahibi yaşlı adam onları daha önce hiç görmediğini iddia etmektedir. Huzurlu caddenin sakinleriyse şoktadır, böyle bir şey burunlarının dibinde nasıl olmuştur? Fakat Dedektif Amir Adam Fawley hiçbir şeyin imkânsız olmadığını biliyordur. Hiç kimsenin göründüğü kadar masum olmadığını da.

Polis, ipucu bulamadıkça umutsuzluğa kapılırken Fawley’nin aklına bir fikir gelir: Yıllar önce üzerinde çalıştığı, başka bir genç kadınla küçük çocuğun kaybolduğu asla çözülemeyen vaka. Kayıp kadının eviyle yeni vakadaki evin birbirine bitişik olduğunu fark ettiğinde iki kadın için de adaleti sağlayabileceği bağlantıyı bulduğunu düşünür. Gelgelelim, bodrumda bulunan çocukta bir tuhaflık vardır ve gerçek, polisi, Fawley’nin asla tahmin edemeyeceği bir şekilde şoke edecektir.

DA Adam Fawley serisi, yıllardır gömülü olan sırlar ve derinden sarsan gizemlerle dolu ikinci kitabı Hannah Gardiner’ı Kim Öldürdü? ile devam ediyor.

Hannah Gardiner’ı Kim Öldürdü? Hakkında Övgüler

“Yanlış varsayımlar ve göz önünde saklı sırlar hakkında sürükleyici bir gerilim romanı. Sonunu asla tahmin edemeyeceksiniz!”
– Bustle

“Bir sonraki sürükleyici, şaşırtıcı okumanız!”
– Shari Lapena

Dedektif Adam Fawley Serisi

  1. Daisy Mason Nerede?
  2. Hannah Gardiner’ı Kim Öldürdü?
  3. No Way Out
  4. All The Rage
  5. The Whole Truth
  6. Hope to Die
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.